wtorek, 30 lipca 2013

Cafe Bebe Plener

Trochę spóźniony, ale za to z dużą ilością zdjęć, obiecany wpis o pewnym magnetycznym miejscu, które istnieje od niedawna a już zdołało przyciągnąć mnie do siebie kilka razy. Mowa o Cafe Bebe Plener - uroczej kawiarence, która wyrosła na zielonej łące pomiędzy drzewami w pobliżu Starego Browaru. Zaprasza do siebie klientów w każdym wieku ale to ci najmłodsi mają tutaj specjalne przywileje. Poza kącikiem zabaw i mini sklepikiem z drobiazgami dla maluchów, mama może zaopatrzyć się tutaj w słoiczek z obiadkiem albo słodką przekąskę. Całość zaaranżowana jest bardzo lekko i sielankowo. Pasiaste poduchy na bielonych europaletach, donice z kwiatami oraz niezobowiązująca atmosfera czynią z tego miejsca obowiązkowy cel wakacyjnych wypadów. Więcej informacji tutaj.


4 komentarze:

 1. boskie miejsce! wygląda cudnie, apetycznie aż chce się przysiąść na chwilkę

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie polecam! Może cudnie wygląda ta kanciapa, ale jest drogo i nieprzyjemnie. Na zwykłe latte czekałam półgodziny, musiałam się o nie upomnieć i dostałam okropną kawę jakby była z automatu, tyle że ta druga jest lepsza bo tańsza. Powinni zrezygnować z pomysłu, nie ogarniają sytuacji albo są nastawieni na sam zysk (oczywiście przy małych kosztach).

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny klimat tej maluszkowej ;) kawiarni. Sam park jest cudny, zielony i rodzinny. Dla naszych pociech najważniejsze były jednak: kolorowy mini plac zabaw i niedaleko magiczna kolorowa piaskownica, a dla nas chwila na oddech, przepyszna kawa, lody i mrożona herbata z malinami. Obsługa bardzo miła. Wrócimy jak tylko będzie taka okazja, tym razem pewnie na pilates :)

  Pozdrawiam
  Lidia

  OdpowiedzUsuń
 4. Kawy nie miałam okazji tam pić, podobnie jak Lidia, skusiliśmy się z maluchami na lody. Do domu wróciliśmy z książeczką, której wybór doradziła nam miła i zorientowana w asortymencie Pani.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń